+421 915 494 986
Pon - Pia 7:00 - 15:30
0 Zoznam želaní

Spôsob platby

Ceny v obchode sú uvedené v EUR . Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

V prípade firemných nákupov, si pri objednávaní vyžiadajte faktúru a pošlite informácie o Vašej firme na eshop@ermaan.sk.

Na dobierku

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme jej potvrdenie. Tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou GLS. Sumu za tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru priamo kuriérovi.

Platobná karta - Cardpay

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte číslo Vašej karty, dátum jej expirácie a trojčíselný kód uvedený na zadnej strane Vašej platobnej karty. Platba zväčša prebehne v priebehu 1 pracovného dňa. Po prijatí platby tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou a informujeme Vás e-mailom, že zásielka bola vybavená a odovzdaná prepravnej spoločnosti.

Cez platobnú bránu Card Pay môžete platiť aj prostredníctvom Google Pay a Apple Pay.

Platba bankovým prevodom

Po odoslaní Vašej objednávky budete presesmerovaní na stránku platobnej brány Trustpay. Bezpečným spôsobom môžete zrealizovať bankový prevod, cez banku vášho výberu. Po zrealizovaní Vašej platby tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou a informujeme Vás e-mailom, že zásielka bola vybavená a odovzdaná prepravnej spoločnosti.

Platbu robíte v prospech:
Marian Rúčka ERMAAN

Názov banky: Tatra Banka
Adresa: Tatra Banka, Garbiarska, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovensko
BIC / SWIFT: TATRSKBX
IBAN číslo účtu: SK15 1100 0000 0026 2871 4008