Nová kolekcia Jar / Leto 24

Spôsob platby

Ceny v obchode sú uvedené v EUR . Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

V prípade firemných nákupov, si pri objednávaní vyžiadajte faktúru a pošlite informácie o Vašej firme na [email protected].

Na dobierku

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme jej potvrdenie. Tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou GLS. Sumu za tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru priamo kuriérovi.

Platobná karta - Gopay

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Go-pay, kde zadáte číslo Vašej karty, dátum jej exspirácie a trojčíselný kód uvedený na zadnej strane Vašej platobnej karty. Platba zväčša prebehne v priebehu pár minút. Po prijatí platby tovar posielame kuriérskou spoločnosťou a informujeme Vás e-mailom, že zásielka bola vybavená a odovzdaná prepravnej spoločnosti. Cez platobnú bránu Go-pay môžete platiť aj prostredníctvom Google Pay a Apple Pay.

Platba bankovým prevodom

Po odoslaní Vašej objednávky budete presesmerovaní na stránku platobnej brány Go-pay. Bezpečným spôsobom môžete zrealizovať bankový prevod, cez banku vášho výberu. Po zrealizovaní Vašej platby tovar odosielame kuriérskou spoločnosťou a informujeme Vás e-mailom, že zásielka bola vybavená a odovzdaná prepravnej spoločnosti.

Platbu robíte v prospech:
ERMAAN s.r.o.

Názov banky: Tatra Banka
Adresa: Tatra Banka, Garbiarska, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovensko
BIC / SWIFT: TATRSKBX

IBAN číslo účtu: SK0611000000002945139713