Nová kolekcia Jar / Leto 24

O násMóda je našou vášňou

Už od roku 1997 ponúkame Vám, našim zákazníkom, kvalitnú módu svetových značiek. Začali sme s jednou predajňou a jednou značkou. Od tejto doby sme prešli veľký kus cesty, mnoho vecí sa zmenilo. Dnes nájdete v našej ponuke značky svetových mien ako Levis, Pepe Jeans, Napapijri, Mustang, Wrangler, Lee, Desigual, Fjällräven, Cabaia, Khujo a veľa ďalších.

Každú sezónu Vám prinášame tie najnovšie trendy a nájdete u nás čo si len Vaše srdce žiada. Či potrebujete kvalitné nohavice, džíny, bundy alebo košele a tričká, naša ponuka Vás určite nesklame. Všetko si môžete pozrieť tu na e-shope alebo sa vyberte do jednej z našich predajní, kde Vás čaká školený personál. 

Milujeme módu a kvalitný módny tovar už od roku 1997

Svoju prvú predajňu sme otvorili už v roku 1997, so zámerom ponúknuť zákazníkom tak žiadané módne odevy. Z malého obchodíku sme sa postupne rozrástli na sieť  momentálne 9 predajní o celkovej predajnej ploche viac ako 800 m², v ktorých ponúkame oblečenie svetových značiek s mestskou a športovou módou.

Našim cieľom bolo nielen si zákazníka získať, ale predovšetkým udržať, a tak jeho nárokom podriaďujeme všetko. Všetkým, ktorí sa radi obliekajú pekne a hlavne kvalitne, či priamo vyhľadávajú značkové oblečenie, ponúkame široký sortiment mestského dámskeho a pánskeho ošatenia, odevov pre voľný čas, jeansového oblečenia a štýlových značiek ako Napapijri, Levi’s, Pepe Jeans, Mustang, Wrangler, Lee, Desigual, Fjällräven, Cabaia, Khujo a ďalších..

Naši kolegovia pre vás mesiac čo mesiac vyberajú aktuálne módne kolekcie a kontrolujú kvalitu každého jedného kusu. Na našom e-shope si tak môžete 24 hodín denne a z pohodlia vášho domova, vyberať zo stoviek rôznych modelov. V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte kontaktovať a náš profesionálny tím kolegov Vám ochotne poradí.

Naša práca je naším koníčkom.